İş İlanları

Hızlı AramaGündüzlü

ANNEYE YARDIMCI

  • KONUTKENT
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 07:30-18:00 4 yaş çocuk ( eylülde okula başlayacak) yeni doğan bebek anne evde anneye yardımcı temizlik ütü yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ÇANKAYA/YILDIZ
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:00-18:00 9 yaş çocuk okula gidiyor temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

ANNEYE YARDIMCI

  • ÜMİTKÖY
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; 2,5 yaş çocuk ( eylülde okula başlayacak) anne hamile 6 ay sonra doğum yapacak anne evden çalışıyor günlük işler ütü anneye yardımcı YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

BEBEK BAKICISI

  • SÖĞÜTÖZÜ/ÇANKAYA
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:00-19:00 cumartesi 09:00-18:00 arasında çalışacak aylık bebek bakımı yapacak günlük işler yemek ütü konusunda aileye destek olacak bebek bakıcısı aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

ÇOCUK BAKICI

  • URANKENT/YENİMAHALLE
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:-18:00 2 yaş çocuk bakımı yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

HASTA BAKICI

  • ETLİK/KEÇİÖREN
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; 77 yaşında yatan anne alt bezi değişimi yapılacak 78 yaş baba ayakta bakıma ihtyacı yok. annenin bakımı yapılacak günlük işler ilaç takibi ve yemekde destek olacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

YAŞLI BAKICI (21-195)

  • KONYA MERKEZ
Danışmanlığını yaptığımız KONYA Merkez'de yaşayan 90 yaşlarında AYAKTA karı koca yanında YATILI olarak çalışacak 40 yaşlarında personel aranıyor, (Bayan ayakta bakım ihtiyacı yoktur, Bay ayakta Alzheimer hastasıdır, banyo ve wc de destek verilir (banyoda ev halkından bir kişi destek oluyor). Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ

  • ÇANKAYA
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 13 yaş, 8 yaş ve 3 yaş ( okula giderler) temizlik yemek ütü yapacak YATILI personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

HASTA BAKICI

  • ETLİK/KEÇİÖREN
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 50 yaşında ayakta erkek hasta konuşma yetisi olmayan hastaya konuşma teparistine giderken eşlik edecek kalan zamanlarda evinde temizlik yemek ütü yapacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

ÇOCUK BAKICI

  • YENİMAHALLE( SUSUZ MAH)
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; haftanın 5 günü 07:45-18:30 arası çalışabilecek 2 yaş kız çocuk bakımı yapacak personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.

Sayfa 8 / 21, Sonuç 10 kayıt üzerinden 206

Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.