İş İlanları

Hızlı AramaGündüzlü

BEBEK BAKICISI

  • ÇANKAYA/KÜÇÜKESAT
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; haftanın 5 günü 07:30-17:00 arası 3,5 aylık erkek çocuk bakımı yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

HASTA BAKICI

  • DEMETEVLER
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; 58 yaşında bayan yatan hasta alt bezi kullanır, mama ile beslenir hastanın öz bakımı yapacak ilaç takibi yapacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

ANNEYE YARDIMCI

  • ÇANKARA/ÇUKURAMBAR
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; haftanın 5 günü 08:00-18:00 arası çalışabilecek 6 yaş çocuk(okula gidiyor) 1.5 yaş çocuk evde anne hamile 1 ay sonra doğum yapacak anneye yardımcı personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • GÖLBAŞI
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; haftanın 5 günü 09:00-17:00 arasında çalışabilecek temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

DADI

  • ÇANKAYA/YILDIZ
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; haftanın 5 günü 08:30-18:00 arası çalışabilecek 11 aylık bebeğin bakımı ve eğitimi gelişimi ile ilgilenecek DADI aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

ÇOCUK BAKICI OYUN ABLASI (21-227)

  • MERSİN
Danışmanlığını yaptığımız; MERSİN (Merkez-Mezitli) de apartman dairesinde yaşayan ailemizin yanında YATILI oyun ablası olarak çalışacak 20-25 yaşlarında genç dinamik personel aranıyor, Evde 2 yaşında erkek çocuk ve 4 yaşında erkek çocuk vardır (kreşe gidiyor, hafta sonları Yatılı oyun ablası geliyor), yemek temizlik için gündüzleri gelip giden ayrı bir personel daha vardır. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

YAŞLI BAKICI (21-218)

  • GÜMÜŞHANE
Danışmanlığını yaptığımız, Gümüşhane ilinde yaşayan ailemiz için YAŞLI BAKICI personel aranıyor, 90 yaşlaırndaki anne ve babaya günlük hayatlarında destek olacak, yemek, temizlik, ilaç takibi gibi işleri yapacak ve YATILI olarak çalışacak 35-50 yaşlarında personel aranmaktadır, çalışana 2 ayda 1 toplu izin (1 hafta) verilecektir. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ (21-216)

  • MERSİN, MERKEZ
Danışmanlığını yaptığımız, Mersin'de 2 katlı müstakil evde yaşayan, 8 ve 12 yaşlarında 2 çocukları olan ailemizin yanında çalışmak üzere YATILI çalışacak 30-50 yaşlarında personel aranıyor, genel ev işlerinde tecrübesi olan, güleryüzlü, çalışkan, sigara kullanmayan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

YAŞLI BAKICI (21-214)

  • ANKARA KEÇİÖREN
Danışmanlığını yaptığımız, ANKARA KEÇİÖREN de ikamet etmekte olan 88 yaşında emekli öğretmen bey yanında çalışmak üzere 40- 50 yaşlarında YATILI yardımcı bayan personel aranıyor, genel günlük bakım desteği, ilaç takibi, öz bakım destekleri verilecektir. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ , ÇOCUK BAKICILIĞI (21-215)

  • ANKARA, BİLKENT, APARTMAN DAİRESİ
Danışmanlığını yaptığımız, Ankara Bilkent-3 bölgesinde ikamet eden ailemizin yanında çalışmak üzere 30-40 yaşlarında YATILI yardımcı personel aranıyor, 2,5 yaşında erkek, 5 aylık erkek çocuklar var, anne evdedir, evde olan anneye çocuklarla ve evle ilgili işlerde yardımcı olunacaktır, iki haftada bir genel temizlik için gelen başka bir yardımcı daha vardır. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.

Sayfa 9 / 21, Sonuç 10 kayıt üzerinden 206

Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.