İş İlanları

Hızlı AramaYatılı

YAŞLI BAKICI

  • YAŞAMKENT
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 86 yaşında ayakta anne destekle yürür kızıyla yaşıyor haftanın 1 günü gelen temizliçi var. günlük- işler yemekde yardımcı olacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

BEBEK BAKICISI

  • ÇANKAYA/YILDIZ
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:30-18:30 arası çalışacak 8 aylık bebek bakımı yapacak personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.

EV HİZMETLERİ

  • YAŞAMKENT
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; haftanın 3 günü 09:00-17:00 arasında çalışacak temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • GÖLBAŞI
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 3 katlı müstakil ev 2 katı kullanılıyor 4+1 büyük bir villa değil , 14 yaş kız çocuk okula gidiyor. temizlik yemek ütü yapacak YATILI personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

HASTA BAKICI

  • ETLİK/KEÇİÖREN
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 82 yaş anne ayakta 89 yaş baba ayakta destekle tuvalete gider alzhemir hastası babanın bakımı ilaç takibi günlük işler ve yemekde destek olacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

ÇOCUK BAKICI

  • SİNCAN/ANKARA
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 4 yaş çocuk bakımı yapacak günlük işler ve yemekde destek olacak YATILI personel aranıyor anne baba çalışıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

HASTA BAKICI

  • BİRLİK MAH/ ÇANKAYA
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 85 yaş yatalak anne 70 kilo hastanın kişisel öz bakımını yapacak kızı ile beraber kaldırıp banyosunu yaptıracak günlük işler ve yemekde destek olacak ilaç takibi yapacak tecrübeli YATILI hasta bakıcı aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

ANNEYE YARDIMCI

  • ÜMİTKÖY
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:30-17:00 14 aylık kız bebek anne evden çalışıyor günlük işler yemekde yardım edecek anneye yardımcı personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

ANNEYE YARDIMCI

  • ÇANKAYA PARK ORAN
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; 3 yaş çocuk okula gidiyor 17 aylık bebek anne evde günlük işler ve yemekde anneye yardımcı YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ

  • ALACAATLI
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 3 katlı villa da temizlik yemek ütü yapacak YATILI ev hizmetleri personeli aranıyor. evde çalışan gündüzlü bir personel daha vardır beraber çalışılacak. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.

Sayfa 11 / 26, Sonuç 10 kayıt üzerinden 253

Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.