İş İlanları

Hızlı AramaGündüzlü

BEBEK BAKICISI

  • ÇAYYOLU
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:00-17:00 2 aylık kız bebek bakımı yapacak bebek bakıcısı aranıyor anne baba çalışıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ALACAATLI
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 10:00-19:00 arası çalışacak temizlik yemek ütü yapacak 4 yaş çocuk var okula gidiyor anne baba çalışıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ÇANKAYA/BİRLİK MAH
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:30-17:30 arası çalışacak temizlik,yemek,ütü yapacak 13 yaş ve 8 yaş çocuklar var okula gidiyor anne baba çalışıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ

  • ÇAYYOLU
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 2 yaş ve 7 yaş çocuklar okula gidiyor anne baba çalışıyor temizlik yemek ütü yapacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

BEBEK BAKICISI

  • İNCEK
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 11 aylık bebek bakımı yapacak günlük işler ve yemekde destek olacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • BEYTEPE
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 6 günü 08:30-17:30 arasında çalışacak temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

BEBEK BAKICI (21-248)

  • ANKARA ÇANKAYA BİRLİK MAHALLESİ
Danışmanlığını yaptığımız, Ankara Çankaya Birlik Mahallesinde oturan ailemizin 6 aylık bebeğine, haftanın 5 veya 6 gününde (08:00/18:00) bakabilecek tercihen çocuk gelişimi mezunu TÜRK BEBEK BAKICI personel aranmaktadır Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

ANNEYE YARDIMCI

  • KONUTKENT
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 07:30-18:00 4 yaş çocuk ( eylülde okula başlayacak) yeni doğan bebek anne evde anneye yardımcı temizlik ütü yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ÇANKAYA/YILDIZ
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:00-18:00 9 yaş çocuk okula gidiyor temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

ANNEYE YARDIMCI

  • ÜMİTKÖY
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için; 2,5 yaş çocuk ( eylülde okula başlayacak) anne hamile 6 ay sonra doğum yapacak anne evden çalışıyor günlük işler ütü anneye yardımcı YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.

Sayfa 12 / 26, Sonuç 10 kayıt üzerinden 253

Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.