Yaşlı Bakıcı

'' Yaşlıların güneşe olduğu kadar, sevgiye de ihtiyaçları vardır  '' (Victor HUGO)

Yaşlılar her toplumun önemli ve değer verilmesi gereken önemli bir bölümünü oluştururlar, tecrübe ve birikimleriyle her zaman saygıyı hak ederler.

İnsanlar fiziksel kapasitelerinde değişiklikler olmaya başladığında ve işlevsel yetenekleri azalmaya başladığında yaşlanmaya başladıklarını hissederler.

Geleneksel yapıda ve geniş aile ortamlarında kişiler daha rahat yaşlanır, gerekli ilgi ve itibarı görür, bununla birlikte kentleşme ve endüstrileşme ile birlikte bazı insanlar yaşlanma süreçlerinde yalnız kalabilir, fiziki, ruhi ve sosyal ihtiyaçlarında desteğe ihtiyaç duyabilir.

Yaşlılıkta görülen bu tip ihtiyaçlar, yaşlı bakım ve destek personeli ihtiyacını da beraberinde gündeme getirir.

İhmali halinde risk taşıyan ve özellikle Alzheimer ve Demans gibi rahatsızlıklara yakalan yaşlılarımız bu süreçte daha çok desteğe ihtiyaç duyarlar, bu pozisyonda olan ve yaşlı bakıcısı destek personeli ihtiyacı duyan yaşlılarımıza, alanlarında bilgili, tecrübeli, deneyimli, sabırlı yaklaşım gösterecek olan yaşlı bakım ve destek personelleri ile kendilerini iyi hissederek yaşlanmalarında  kolaylık sağlanabilir.

Hazal Grup İnsan Kaynakları, veri tabanında kayıtlı olan ve yaşlılarımızın her türlü bakım ihtiyaçlarına cevap verebilecek yapıda, deneyimli, tecrübeli, sabırlı ve saygılı, referanslı ve sertifikalı yaşlı bakıcı personelleri ile hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZLÜ bakım hizmeti olarak verilmektedir.

'' HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ ! ''


Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.