İşveren Hizmetleri

İşveren Hizmetleri

1 - Ailelerin Gereksinimlerini Anlamak

Kişiselleştirilmiş bir iş tanımı oluşturabilmek için aileniz, yaşam tarzınız hakkında bilgi edinmemiz, bakıcı ihtiyacınızı ve bakıcı adayında görmek istediğiniz kişisel ve profesyonel nitelikleri anlamamıza olanak tanımaktadır. Size özel iş tanımı oluşturabilmek ve ihtiyacınıza yönelik en uygun bakıcı adayı ile eşleştirmek için sizden mümkün olduğunca fazla ve net bilgi almayı hedefliyoruz.

2 - Adaylara Ulaşmak

Hedefimiz ailelerimize en nitelikli bakıcı adaylarını sunmaktır. Geliştirdiğimiz yazılım programları üzerinden iş talebinde bulunan adayların analizleri yapılarak uygun görülenler veri tabanımıza dahil edilirler.

3 - İş Tanımı İçin Aday Seçimi Görüşme

Talep edilen bakıcı adayını, belirtilen iş tanımına uygun veri tabanımızda bulunan adaylar içerisinden seçerek yüz yüze görüşme yapılmaktadır.

4 - Mülakat

Sürecin bu aşamasında 3 aşamalı mülakat teknikleri uygulanarak personel yeterlilik durumu incelenmektedir.

5 - Değerlendirme Özgeçmiş Doğrulama Sağlık Kontrolleri

Bu aşamada bakıcı adayların geçmişi, adli sicil durumu, referans doğrulama ve sağlık kontrolleri incelenmektedir.

6 - İşveren İle Son Görüşme Aday Sunumu

Bakıcı adayı ve ailemiz için belirlenen randevu tarihinde yüz yüze veya video konferans aracılığı ile sunum yapılarak görüşme sağlanmaktadır.

7 - Resmi İşlemlerde Destek Sağlanması

İstihdam ettiğiniz bakıcınız için Çalışma izni, ikamet izni ve sgk işlemlerinin uzman ekibimiz tarafındantakip edilerek sonuçlandırılması sağlanmaktadır.  Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.