Çocuk Bakıcı

ÇOCUK BAKICISI

''Çocuklar taklit konusunda çok başarılıdır, öyleyse taklit edecekleri güzel yetişkinler olalım''

Çocuk dünyanın en büyük mutluluğudur, anne ve babaların en kıymetli hazineleri çocuklarıdır.

Her anne baba çocukları ile beraber olmak, tüm zamanlarını birlikte geçirmek ister, ancak günümüz hayat şartlarında anne ve babalar maalesef çocukları ile istedikleri kadar birlikte zaman geçiremez, iş hayatı anne babayı bu anlamda zorlar, şartlar gereği çocuklarını güvenerek emanet edebilecekleri çocuk bakıcısı yardımcı personellerine ihtiyaç söz konusu olur.

Güvenilir çocuk bakıcısı personelini belirlemek sanıldığı kadar kolay değildir, ayrıca belirlenecek personelin tecrübeli, güvenilir, deneyimli, sabırlı ve sevecen yapıda olması çok önemlidir.

Çoğu zaman tanıdık, akraba ve yakınlardan bu konuda destek alınmaya çalışılsa da, bu uzun soluklu bir çözüm değildir, bu alanda profesyonel hizmet veren ve yasal olarak faaliyet gösteren firmalardan destek almak en güvenilir, en doğru çözüm yoludur.

Hazal Grup İnsan Kaynakları olarak; çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğiniz veri tabanımızda kayıtlı tecrübeli, deneyimli, sağduyulu, sevecen, sabırlı, çocuk gelişimi mezunu referanslı personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZLÜ bakım hizmeti olarak verilebilmektedir.

'' HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ ! ''


Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.