İş İlanları

Hızlı AramaGündüzlü

ÇOCUK BAKICI

  • BATIKENT
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 08:30-18:30 arasında çalışacak 2 yaş çocuk bakımı yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ALACAATLI
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için haftanın 6 günü 09:00-18:00 arasında çalışacak 8 aylık bebek var anane bakıyor temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

ÇOCUK BAKICI

  • DİKMEN
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 1,5 yaş ikiz çocuk bakımı yapacak YATILI personel aranıyor. anne baba çalışıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ALACAATLI
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 6 günü 08:00-17:00 arasında çalışacak 2,5 yaş çocuk yeni doğan bebek var anne evde. anneye yardım edecek temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ

  • BODRUM
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 2 katlı villa 75 yaşında ayakta sağlıklı baba yanlız yaşıyor 1 erkek 1 bayan personel alınacaktır erkek personel şöförlük ve bahçe işleriyle ilgilenecektir bayan personel temizlik yemek ütü yapacaktır ayrıca kalınacak ev verilecektir. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ

  • ÇAYYOLU
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 3 katlı villa 11 yaş ve 6 yaş çocuklar okula gidiyor anne hamile 1 ay içinde doğum yapacak temizlik yemekde yardım ütü yapacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

EV HİZMETLERİ

  • ÇANKAYA/ORAN
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 4 yaş ve 8 yaş çocuklar okula gidiyor anne baba çalışıyor temizlik yemek ütü yapacak YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Yatılı

BEBEK BAKICISI

  • ÇAYYOLU
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; 9 yaş kız çocuk okula gidiyor 16 aylık erkek bebek bakımı yapacak anneye yardımcı YATILI personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

EV HİZMETLERİ

  • ÇANKAYA/GOP
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 6 günü 09:00-17:00 arasında çalışacak 3 aylık bebek var anne evde temizlik yemek ütü yapacak personel aranıyor Bu iş pozisyonu kapanmıştır.
Gündüzlü

BEBEK BAKICISI

  • YENİMAHALLE
Danışmanlığını yaptığımız ailemiz için ; haftanın 5 günü 09:00-18:00 arasında çalışacak 9 aylık bebek bakımı yapacak personel aranıyor. Bu iş pozisyonu kapanmıştır.

Sayfa 2 / 21, Sonuç 10 kayıt üzerinden 206

Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.