BEBEK BAKICISI FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

Bebek bakıcısına ne kadar ödeme yapacağınızı etkileyen önemli faktörler vardır

  • Çocuk Sayısı: Daha fazla çocuk, özellikle çocukların yaşları farklı olduğunda bakıcı için daha fazla iş demektir. Dolayısıyla bebek bakıcı fiyatını direkt etkilemektedir.
  • Bebek Bakıcı Tecrübesi: Bebek bakıcısı fiyatları söz konusu olduğunda deneyim kesinlikle önemli bir faktördür. Tecrübeyle birlikte bebek bakıcısının sahip olduğu eğitim seviyesi ve diğer yetenekleri de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Özel becerilere sahip bir çocuk bakıcısı bulmak için daha fazla para ödemeniz gerekebilir.
  • Ek iş: Bebek bakıcısına çocuklarınızı gezdirmek, ev işlerini yapmak için ihtiyaç duyuyorsanız bu ekstra hizmetler için onlara daha fazla ödeme yapmanız gerekmektedir. Ancak eğer aradığınız bebek bakıcısının işi sadece çocuklarınızı yatağa yatırmak ve ardından bütün gece televizyon izlemekse, görece düşük bir ücret ödeyebilirsiniz.
  • Bebek Bakıcısının Yaşı: Küçük bakıcılar genellikle daha fazla deneyime sahip yaşlı bebek bakıcılarından daha düşük bir oran beklerler. Bununla birlikte, bir bakıcı uzun yıllar sizinle kalırsa, onu kaybetmemek için deneyimi arttıkça maaşını artırmanız gerekebilir


Yeni Bildirim Alın!

En uygun iş veya personel için sizinle iletişime geçelim.